Ako a kde výhodne kúpiť strieborné šperky

Strieborný prsteňStrieborné šperky môžete dnes kúpiť na rôznych miestach a za rôzne ceny. Najvýhodnejšiu cenu pri zachovaní najlepšieho zákazníckeho servisu Vám však vždy ponúknu online obchody. Dôvod je jednoduchý - ak budete so svojím nákupom spokojní - určite obchod odporučíte aj svojím priateľom a známym. A to je pre eshop vždy to najdôležitejšie.

Ponúkame Vám na výber dva renomované online obchody s pestrým výberom strieborných prsteňov, náramkov, náhrdelníkov, či náušníc za skvelé ceny.

Prvým online obchodom, v ktorom môžete výhodne kúpiť strieborné šperky je SuperSperky.sk. Tento obchod sa zameriava najmä na šperky, osadené Swarovski kryštálmi a zirkónmi, takže ak milujete ligotavé šperky zo striebra, určite sa Vám ponúkaný tovar zapáči. Na jeho stránkach nájdete nielen strieborné, ale aj oceľové, pozlátené, či rhódiované šperky. Samotný materiál je vždy spomenutý v popise tovaru a zvyčajne aj v jeho názve. Ak teda hľadáte výhradne strieborné kúsky, pred kúpou skontrolujte, či daný šperk je skutočne vyrobený zo striebra. SuperSperky.sk majú všetok tovar skladom a expedujú ho zvyčajne do 24 hodín od objednávky.

Druhým obchodom, v ktorom nájdete to, čo hľadáte je Lottka.sk. Lottka.sk objednáva tovar priamo u výrobcu v Spojených štátoch a doba dodania je teda oproti SuperSperkom dlhšia, výhodou tohto obchodu je však ešte väčší výber šperkov a teda väčšia šanca, že nájdete presne to, čo hľadáte. Aj v tomto obchode platí, že strieborné šperky sú označené, treba teda pozorne čítať popisky k jednotlivým šperkom.